Wellness

WELLNESS OTEVŘENO DO 5.5. 2024, V PŘÍPADĚ ZÁJMU, O VYUŽITÍ PRO VĚTŠÍ SKUPINY PO TOMTO DATU, NÁS KONTAKTUJTE

OTEVÍRACÍ DOBA VEŘEJNÉHO WELLNESS

Po-Pá 17-21 hodin

So-Ne 15-20 hodin

Pro hotelové hosty je vstup v rámci pobytu zdarma.

Ceník pro neubytované návštěvníky najdete níže na stránce. 

Dětem je umožněn vstup od 15 let, výjimkou je soukromé wellness, kam mohou i mladší děti.

Pro rezervaci volejte na tel.: +420 702 234 657

Relax zóna

Masážní bazén

Kneippův chodník

Finská sauna

Masáže

Parní sauna

Kneippův chodník

Říká se, že wellness začíná od nohou. Proto u nás nechybí tato osvědčená vodoléčebná a relaxační procedura, která využívá střídání teplé a studené vody s jemnou masáží chodidel oblázky na dně bazénků. Střídavé koupání v teplé a studené vodě snižuje stres, zklidňuje nervový systém a stimuluje tělo a mysl. Procházka, která nabudí tělo a zvedne náladu.

 

Finská sauna

Účinky této tradiční severské relaxace většinou naplno pocítíte až následující den, příval energie je ale po tomto hřejivém odpočinku zaručen. Saunování mimo jiné napomáhá klidnému spánku, chrání před kardiovaskulárními chorobami, ulevuje od revmatoidních potíží, uvolňuje ztuhlé svaly a zklidňuje mysl. Zkrátka to, co právě potřebujete, vám finská sauna dopřeje.

Whirlpool

O blahodárném vlivu vody na tělo i psychiku věděli už staří Římané. I vy si můžete v našem masážním bazénu dopřát léčivou hydroterapii. Zlepšuje cirkulaci krve a má vysoce pozitivní vliv na nervovu soustavu. Množství masážních trysek a příjemná teplota vody rozpustí stres a uvolní vaše tělo. Dopřejte si dokonalý relax a regeneraci.

 

Relaxační místnost

Abyste prohloubili účinky a prožitek procedur, využijte naši relaxační místnost a spočiňte v pohodlných relaxačních lehátkách. Můžete se nechat unášet a jen tak ležet se zavřenýma očima nebo si přinést svoji oblíbenou knihu, či pustit hudbu do sluchátek. Cokoliv vám bude v tu chvíli příjemné, je to správné a dokonalé zakončení vaší procedury.

Ceník wellness

DOBA
POČET OSOB
CENA
Vstup do wellness
60 min.
1
250 Kč
Každá další započatá hodina
1
125 Kč
Soukromé wellness
60 min
1-4
800 Kč
Každá další osoba
60 min
+1
250 Kč
Každá další započatá hodina
800 Kč

Vstup do wellness pouze osobám starším 15let. Mladší mohou pouze na soukromé wellness. Odpovědná osoba před vstupem do wellness s mladší osobou 15 let podepíše prohlášení na vlastní nebezpečí. Při půjčení ručníku účtovaná záloha 100 Kč, při jeho navrácení bude vrácená výše zálohy 70 Kč. Pro hotelové hosty jsou výše uvedené procedury wellness zdarma.

Co o našem WELLNESS říkají…