Královské město Kadaň vás vítá…

Máme recept, jak zapomenout na starosti všedních dní a užít si dosyta toho, po čem právě toužíte. Ať už jste sportovní nadšenci, lovci památek a příběhů dávné historie nebo se chcete jen nechat hýčkat a relaxovat, rezervujte si pobyt v našem hotelu a my se postaráme o to, abyste si to užili přesně podle svých představ.

Designový rodinný hotel, jehož historie sahá až do počátků minulého století, byl vždy centrem odpočinku a zábavy. Leží na břehu řeky Ohře, v blízkosti historického centra královského města Kadaň, na pomezí Krušných hor a Doupovských vrchů. O aktivity všeho druhu tak zde není nouze. Podél hotelu vede vyhlášená stezka Maxipsa Fíka, po které pohodlně dojdete až do centra města, kde můžete navštívit, radniční věž, kadaňský hrad a mnoho dalších památek, anebo se po stezce vydat na opačnou stranu k Františkánskému klášteru.

Pokud dáváte přednost cyklistice, v okolí je řada cyklostezek. Milovníci vodních sportů mohou využít nedalekou vodní nádrž Nechranice. A ani v zimě se u nás nebudete nudit, na svah je to co by kamenem. Jako bonus v kteroukoliv roční dobu u nás můžete z terasy pozorovat jasnou hvězdnou oblohu a užít si blahodárný klid.

Autorem hotelu je vyhlášený český architekt Ing. Vít Branda, který je rovněž projektantem unikátní visuté cyklolávky v blízkosti hotelu a spoluautorem již zmíněné stezky Maxipsa Fíka.

 

Čas na odpočinek

Vyberte si z našich 23 designových pokojů nebo 6 luxusních apartmánů, které nabízí vše, co v moderním hotelu očekáváte. Klidný spánek a dokonalý odpočinek je u nás  díky nízkému světelnému smogu, blahodárnému klidu a v neposlední řadě vysoce kvalitním a extrémně pohodlným matracím zaručen. Ověřeno hosty. Přijeďte se přesvědčit. 

Balíčky

Momentálně nemáme k dispozici žádné pobytové balíčky. Klasické ubytování si prosím rezervujte v sekci Rezervace.